Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /var/www/produkty.sk/public/wp/wp-includes/compat.php on line 502

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/produkty.sk/public/wp/wp-includes/load.php on line 649

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/produkty.sk/public/wp/wp-includes/pomo/translations.php on line 208

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/produkty.sk/public/wp/wp-includes/pomo/translations.php on line 208

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/produkty.sk/public/wp/wp-includes/theme.php on line 2232

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/produkty.sk/public/wp/wp-includes/formatting.php on line 4330
Krups KP 1208 Nescafé Dolce Gusto MiniMe | Produkty.sk

Krups KP 1208 Nescafé Dolce Gusto MiniMe

Praktický kapsulový kávovar malých rozmerov, ktorý sa zmestí do každej kuchyne. Výkon 1600W, tlak 15 bar, nádržka na vodu s objemom 0,8 l.

  • jednoduchá obsluha
  • malé rozmery
  • nastavenie množstva vody
  • automatické dávkovanie
  • na výber rôzne druhy nápojov
  • farebné prevedenie kábla
od 69.90 € NAJLEPŠIA PONUKA   →
TPD.sk
Skladom 2 kusy
69.90 €

Základne parametre

Hĺbka: 2,5 cm
Výška: 37,5 cm
Hmotnosť: 2,3 kg
Šírka: 19,4 cm

Ďalšie parametre

Farba: biela, červená, čierna
Maximálny príkon: 1600 W
Tlak: 15 bar

Kapacita nádržky na vodu: 0,8 l
Informačný displej: nie
Mlynček zrnkovej kávy: nie
Druh kávy: kapsule Nescafe Dolce Gusto
Možnosť použitia kávových kapsúl: áno
Zásobník na mlieko: nie

Funkcie

Nastavenie sily kávy: nie
Nastavenie množstva vody: ručné
Nastavenie teploty kávy: nie
Predhrievanie šálok: nie

Veľkosť a dizajn kávovaru

Kávovar Krups KP 1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe využíva na prípravu teplých a studených nápojov kapsule Nescafe Dolce Gusto. Plastové telo s malými rozmermi je vybavené magnetickým držiakom kapsúl, pákou na voľbu horúcej alebo studenej vody a ovládačom na nastavenie množstva vody. V zadnej časti kávovaru je odoberateľný zásobník na vodu o objeme 0,8 l. Odkvapkávaciu tácku je možné nastaviť do troch polôh v závislosti od veľkosti pohára. Na trhu sa ponúka v troch farebných prevedeniach: biela, čierna a červená.

Funkcie

Kávovar Krups KP 1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe umožňuje prípravu nápojov : čierne (espresso, espresso lungo , barista atď), mliečne (latte macchiato, cappuccino, cortado ainé) aostatné (čokoláda, nestea, tea a iné). Kávu pripravuje tlakom 15 barov a príkonom 1 600 W. Obsluhuje sa podsvieteným ovládačom, s ktorým sa určuje množstvo vody potrebného na prípravu nápojov. Množstvo vody sa nastavuje podľa obrázka znázorneného na každej škatuli od kapsúl Nescafe Dolge Gusto. Kávovar má automatický dávkovací systémom, ktorý sa po dosiahnutí nastaveného množstva sám zastaví. Ekonomickým režim umožňuje automatické vypnutie kávovaru po 5 minútach.

Čistenie a údržba

Po každom použití je potrebné kapsule z kávovaru vybrať a vyhodiť a držiak opláchnuť pod tečúcou vodou alebo ho umyť v umývačke riadu. Funkcia preplachovanie kávovaru sa spustí dvoma úkonmi: posunom aretačnej páčky smerom nahor a posunom vrchnej páčky úplne doprava. Ak nápoj je chladnejší ako zvyčajne, alebo vychádza len po kvapkách, je nutné odstrániť vodný kameň. Odvápnenie sa vykonáva ako preplachovanie kávovaru, s tým rozdielom, že do nádržky na vodu sa primieša odvápňovacie vrecúško.

Čo sa týka kávovaru Krups KP 1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe ide o veľmi pekný dizajnový kúsok, ktorý sa vďaka svojim rozmerom vojde do každej kuchyne či pracovne. S malými rozmermi sa radí medzi najmenšie kávovary na trhu. Jeho výhodou je rýchla a komfortná prevádzka, pretože stačí vložiť akúkoľvek kapsulu Dolce Gusto do magnetického držiaka a prístroj spustiť prípravu požadovaného nápoja.

Kávovar Dolce Gusto MiniMe je vyrobený z pevných plastov, ktoré je možné dostať v troch farebných prevedeniach. V rámci dizajnu, však musíme vytknúť červený kábel nachádzajúci sa v zadnej časti kávovaru. Napriek malým rozmerom má príkon až 1 600W a tlak 15 barov. S obsluhou kávovaru nebudú mať problém ani deti, pretože sa jednoducho ovláda a všetky potrebné informácie sú znázornené na škatuli od kapsúl. Na obsluhu slúži podsvietený ovládač určený na dávkovanie množstva vody a páka na voľbu teplého alebo studeného nápoja.

Na trhu je možné si vybrať z veľkého počtu druhov kapsúl od klasického espressa až po ochutené latte macchiata a rôzne sladké nápoje. Hoci cena kapsúl je vyššia, ale vporovnaní skapsulami od spoločnosti Tassimo, sú dostupnejšie a častokrát aj poskytnuté v zľavách, alebo ako súčasť darčekov pri zakúpení určitého typu výrobku. Výhodou je automatické dávkovanie, vďaka ktorému po dosiahnutí nastaveného množstva vody sa kávovar automaticky vypne. Systém šetri Váš čas, pretože nemusíte manuálne vypínať dávkovanie vody, ktoré je potrebné na prípravu požadovaného nápoja. Vašou úlohou je len nastaviť množstvo vody, ktoré je znázornené na každej škatuli kapsúl Nescafe Dolge Gusto a kávovar zvolený nápoj pripraví. Automatické dávkovanie pri niektorých typoch nápojov nebolo úplne presné, preto odporúčame zvoliť väčšie dávkovanie vody ako je znázornené na škatuli. Nastaviteľná odkvapkávacia mriežka umožňuje pripraviť nápoj aj vo vyššom pohári.

Na úsporu energie je vybavený automatickým vypnutím po 5 minútach. Vzhľadom na rozmery kávovaru je vyberateľný zásobník na vodu pomerne veľký 0,8 l. Je určený pre ľudí, ktorí si s údržbou kávovaru nechcú lámať hlavu, pretože nevyžaduje žiadne komplikované čistenie.

Záver

Kávovar Krups KP 1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je na občasnú prípravu nápojov absolútne postačujúci. Najväčšou jeho výhodou je, že je malý a kompaktný a zároveň pripraví chutnú kávu s vysokým výkonom. V porovnaní s Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo má nastavenie množstva vody a automatickým zastavenie pripraveného nápoja. Počas používania sa neprejavili žiadne závažné nedostatky, jedinou dizajnovou chybičkou krásy je farebné prevedenie kábla v zadnej časti kávovaru.

Obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá, pretože na prípravu nápoja je potrebné nastaviť len množstvo vody a voľbu teplého alebo studeného nápoja. Je možné si vybrať z rôznych druhov nápojov , medzi ktorými nechýbajú ani obľúbené detské nápoje ako nesquik, čokoláda, ľadový čaj a iné. Pri kúpe kávovaru vás uchváti jeho nízka cena, ale je nutné zvážiť cenu kapsúl (16 ks za cca 4,90€) a množstvo pripravených nápojov počas dňa. Pomer ceny a kvality je veľmi dobrý, pretože kávovar pripraví chutnú kávu a osviežujúce nápoje za nízke vstupné náklady.

Napíšte nám svoje hodnotenie

Vaše hodnotenie

Podobné produkty

Delonghi EC 156 Delonghi EC 156
(87%)
od 76.90 €

Najlepšie hodnotené produkty v kategórii Kávovary

DéLonghi EC 680 DéLonghi EC 680
(95%)
od 153.90 €