Pomoc pri výbere

Ako vybrať sušičku bielizne?

Ako vybrať sušičku bielizne?

Sušička je veľmi dobrý pomocník v domácnosti, ktorého oceníte najmä v situáciách, keď potrebujete prádlo vysušiť čo najrýchlejšie. Sušička si vás získa aj vďaka tomu, ako veľmi vám dokáže zjednošiť celý proces prania bielizne. Bielizeň totiž vložíte po praní mokrú do sušičky a vysušené prádlo často nie je nutné ani žehliť. Sušičky sú navyše šetrné k jemnej bielizni, takže v nich môžete sušiť väčšinu vecí.

Ako vybrať mikrovlnku?

Ako vybrať mikrovlnku?

Mikrovlnná rúra, alebo hovorovo mikrovlnka, je dnes súčasťou väčšiny domácnosti. Umožňuje nám rýchlu prípravu a ohrievanie pokrmov, vďaka svojím kompaktným rozmerom väčšinou nezaberie veľa miesta a dnes už ani nestojí tak veľa. Ako však vybrať mikrovlnku, ktorá bude vhodná presne pre vašu domácnosť? Pripravili sme pre vás prehľad základných vlastností mikrovlniek, a možností, aké momentálne na trhu predajcovia ponúkajú.

Ako vybrať práčku?

Ako vybrať práčku?

Vybrať si ten správny spotrebič presne pre vaše potreby, môže byť v niektorých prípadoch nadľudský výkon. Zvlášť dnes, keď je na trhu nespočetné množstvo možností v podobe rôznych výrobcov, modelových rád, technológii a pojmov, v ktorých sa bežný spotrebiteľ nemá šancu zorientovať. Pripravili sme pre vás stručný prehľad najdôležitejších vlastností a špecifík, na ktoré by ste sa mali zamerať pri výbere vašej novej práčky. Veríme, že aj vďaka nasledujúcim informáciam si vyberiete produkt, s ktorým budete maximálne spokojný.